Manetka SRAM GX Eagle Trigger 12s

Manetka SRAM GX Eagle Trigger 12s
Promocja

Producent: SRAM

Dostępność: Niedostępny Towar jest niedostępny, zapisz się do powiadomienia o dostępności, a skontaktujemy się z Tobą gdy towar będzie dostępny.

139,00 PLN / szt 159,00 PLN

Powiadom mnie o dostępności

Opis

Podczas jazdy na rowerze górskim uwaga powinna być utrzymywana na korzeniach, skałach, błocie, drzewach, skokach, opadach i oddechach. Zapewniając całkowitą kontrolę nad wyborem biegu do pracy kciuka jednej ręki, w tej chwili łatwo jest znaleźć właściwy bieg. Trigger GX Eagle ™ jest centrum sterowania układu napędowego Eagle ™. Jego wewnętrzne mechanizmy zostały zaktualizowane, aby zawierały 12 biegów i zostały ulepszone, aby poprawić wyczucie, precyzję i trwałość.

 

Dane techniczne GX Eagle ™ Trigger Shifter

Waga: 122g

Ilość biegów: 12

Kompatybilność: Wszystkie poziomy systemów napędowych Eagle ™

Zalecana grupa: GX Eagle ™

Materiał: Kute aluminium

 

MatchMaker X Integrated

Zacisk MatchMaker X to coś więcej niż tylko zacisk. To tak, jakby Martha Stewart uporządkowała twój kokpit. Ponieważ każdy zacisk obsługuje do trzech elementów sterujących, możesz umieścić wszystko od blokady zawieszenia XLoc, manetek SRAM i dźwigni hamulca AVID, a także pilota Reverb XLoc, wszystko na dwóch zaciskach. Dłuższa dźwignia, to idealny sposób, aby wszystko było w zasięgu ręki. Tak jak Marta.

 

X-ACTUATION ™

Opracowany specjalnie dla SRAM 1x ™, X-ACTUATION ™ przesuwa się ostro i konsekwentnie na całej kasecie.

 

ZeroLoss ™

ZeroLoss oznacza po prostu, no cóż, zero strat - kiedy naciskasz dźwignię, aby przesunąć bieg do góry lub na dół, kabel natychmiast uruchamia się - zero utraty ruchu. Nie ma średniego podłoża, na które czekacie, aż nadejdzie zmiana. Zmiany biegów są natychmiastowe i precyzyjne.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
SA007018317000
Kod EAN
710845804946
Kod towaru
Producent
SRAM
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Wariant

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe