Łańcuch SRAM PC-XX1 11s

Łańcuch SRAM PC-XX1 11s

Producent: SRAM

Dostępność: Niedostępny Towar jest niedostępny, zapisz się do powiadomienia o dostępności, a skontaktujemy się z Tobą gdy towar będzie dostępny.

252,00 PLN / szt

Powiadom mnie o dostępności
Łańcuch SRAM PC-XX1 11s

Opis

Łańcuch XX1 pochodzi z długiej linii wytrzymałych, lekkich łańcuchów SRAM. Gdy liczy się każdy moment obrotowy, możesz liczyć na to, że XX1 go dostarczy.

 

- Łańcuch rekomendowany: SRAM 1x ™

- Technologia HARD CHROME ™ zapewnia maksymalną wytrzymałość i odporność na zużycie w celu poprawy trwałości łańcucha

- Spinka PowerLock®

- Waga: 252g

- Ilość biegów: 11

- Rekomendowana grupa: SRAM XX1, SRAM X01

- Technologie: X-SYNC™, HARD CHROME™, HollowPin™

 

HARD CHROME ™

Łańcuch SRAM HARD CHROME ™ ma czterokrotnie większą wytrzymałość na rozciąganie (zużycie) w stosunku do innych łańcuchów. Wynika to z nowego procesu wykańczania wewnętrznych ogniw i rolek. Łańcuch HARD CHROME ™ działa dłużej i jest niesamowicie silny.

 

HollowPin ™

Stosujemy konstrukcję HollowPin ™ we wszystkich łańcuchach SRAM z serii PowerChains. HP zapewnia wytrzymałość, wydajność zmiany przełożeń przednich i tylnych oraz niską masę, są to właściwości niedostępne w zwykłych łańcuchach.

 

X-SYNC™

Zębatki SRAM X-SYNC™ zapewniają najwyższy poziom wydajności i trwałości. Wysokie kwadratowe zęby SRAM X-SYNC ™ zazębiają się z łańcuchem wcześniej niż tradycyjne zęby trójkątne. Ostry i wąski profil zębów, a także zaokrąglone krawędzie fazowania pomagają w zarządzaniu odchylonym łańcuchem. Aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność w błotnistych warunkach, pierścienie łańcuchowe X-SYNC ™ zostały zaprojektowane z wnękami do czyszczenia błota dla wewnętrznych ogniw łańcucha i rolek. Zaprojektowane w Niemczech pierścienie X-SYNC ™ są integralną częścią układu napędowego SRAM 1x ™.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
00.2518.000.006
Kod EAN
710845712258
Kod towaru
Producent
SRAM
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Wariant

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe