Łańcuch SRAM PC-X1 11s

Łańcuch SRAM PC-X1 11s
Promocja

Producent: SRAM

Dostępność: Niedostępny Towar jest niedostępny, zapisz się do powiadomienia o dostępności, a skontaktujemy się z Tobą gdy towar będzie dostępny.

99,00 PLN / szt 149,00 PLN

Powiadom mnie o dostępności

Opis

Łańcuch PC-X1 wywodzi się z długiej linii niezawodnych, lekkich łańcuchów zbudowanych z myślą o wytrzymałości. Zaprojektowany z zaufaną geometrią SRAM XX1, PC-X1 ma solidną konstrukcję szpilkową, PowerLock® i płynną, wydajną zmianę biegów, na którą możesz liczyć przy każdym wyjściu.

 

- Zaprojektowany z zaufaną geometrią SRAM XX1

- Solidna konstrukcja szpilki

- Łącznik PowerLock®

- Materiał: utwardzona stal, łącza niklowane, sworznie chromowane

- Technologia: PowerChain™, PowerLock™

- Wykończenie: niklowane

- Waga: 258g (114 ogniw)

 

PowerLock®

Inżynierowie SRAM opracowali PowerLock® jako beznarzędziowy, pewny i spójny sposób łączenia naszych łańcuchów. Podczas gdy PowerLock® nie wymaga specjalnych narzędzi do instalacji, szczególnie wąskie tolerancje napędów 10, 11 i 12 prędkości sprawiają, że każdy PowerLock® jest odpowiedni tylko do jednorazowej aplikacji.

 

X-SYNC™

Zębatki SRAM X-SYNC™ zapewniają najwyższy poziom wydajności i trwałości. Wysokie kwadratowe zęby SRAM X-SYNC ™ zazębiają się z łańcuchem wcześniej niż tradycyjne zęby trójkątne. Ostry i wąski profil zębów, a także zaokrąglone krawędzie fazowania pomagają w zarządzaniu odchylonym łańcuchem. Aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność w błotnistych warunkach, pierścienie łańcuchowe X-SYNC ™ zostały zaprojektowane z wnękami do czyszczenia błota dla wewnętrznych ogniw łańcucha i rolek. Zaprojektowane w Niemczech pierścienie X-SYNC ™ są integralną częścią układu napędowego SRAM 1x ™.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Symbol
SA002518008007
Kod EAN
710845759109
Kod towaru
Producent
SRAM
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)
Wariant

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe